Atrakcie

Atrakcie

Ski Cross

Zjazdovka s terénnymi úpravami – skokmi, vlnami a klopenými zákrutami, ktorá je vhodná pre každého lyžiara, vrátane najmenších návštevníkov strediska. Náročnosť je ľahká až stredná, dĺžka trate je 550 metrov.

Tvoria ju tri línie:
1. Ski cross – 5 klopených zákrut, 4 vlny, 1 dvojvlna a 1 autoprekážka
2. Freestyle – 4 prekážky a autoprekážka
3. Babyjump – 6 prírodných vĺn

Ski Bag Jump

Veľký nafukovací vak pre odvážnych lyžiarov a snowboardistov. Vyskúšajte si skoky a triky vo vzduchu s istotou mäkkého doskoku. Vak je k dispozícii každý deň v prípade priaznivých poveternostných podmienok.

Jump Track

Trať pre milovníkov adrenalínu. Na tejto zjazdovke si užijete skoky na lyžiach a snowboardoch do sýtosti. Je určená pre skúsenejších lyžiarov, ktorý sa neboja skokov a klopených zákrut. Dĺžka trate je 450 metrov.

Retro sánkovačka

Obľúbená zimná atrakcia v stredisku Strachan Ski Centrum pre celé rodiny či skupiny v retro štýle. Vypožičajte si vrecia plnené slamou a užívajte si zjazd na vreci. Nezabudnite dávať pozor. Požičanie 3 € (záloha za vrece 2 €).

Ski kolotoč

Deti treba zabaviť nielen na svahu. Ski kolotoč je určený pre menšie deti.

Čarovný les

Jazda krížom cez nádherný snehom pokrytý lesík, v ktorom vás čakajú rôzne rozprávkové bytosti. Trať si získala predovšetkým deti, ktoré sa predierajú rôznymi cestičkami v lesíku. Treba byť však aj trošku opatrní a mať pre každý prípad nasadené okuliare.

Jazda ratrakom

Vyskúšajte si adrenalínovú jazdu a okúste svah z inej perspektívy, než na akú ste zvyknutí. Zažite upravovanie svahu ratrakom pred večerným lyžovaním. Nasadnite na korbu, alebo priamo do kabíny k ratrakistom Štefanovi a Milanovi a vychutnajte si hluk frézy.

Sledujte nás na Instagrame

@skicentrumstrachan Zobraziť Instagram