Deviaty ročník Strachan Cup-u je úspešne za nami, tak je na mieste sa za ním trochu obzrieť.

V prvom rade patrí veľká gratulácia celkovému výhercovi Putovného pohára Strachan cupu – Alexovi Cukerovi z LO MŠK Kežmarok s najrýchlejším časom na trati 48,19.

Taktiež všetkým pretekárom, ktorí si pomerali svoje sily s ostatnými, aj keď u nás vyhráva každý! Zúčastnili ste sa v hojnom počte a najmä tí najmenší vytvorili tú skutočnú pretekársku atmosféru. Veď pre mnohých z nich to boli prvé “skutočné” preteky a tak sa na svoj výkon skutočne sústredili. Koľko to bolo radosti po úspešnom dosiahnutí cieľa. Oficiálne výsledky si môžete pozrieť na tomto odkaze – Výsledky pretekov.

Veľké poďakovanie patrí všetkým organizátorom, rozhodcom, trénerom a nášmu personálu, všetkým ktorí pomáhali zabezpečiť plynulý priebeh tohtoročných pretekov. Taktiež sa chceme poďakovať rodičom a bývalým lyžiarom, ktorí už ukončili svoju aktívnu kariéru a aj napriek tomu sa vždy zúčastnia nášho podujatia. V neposlednom rade chceme vyzdvihnúť odvahu a krásu lyžiarok v plavkách a počasiu, ktoré nám tohto roku skutočne prialo.

Tešíme sa na okrúhle výročie Strachan cup-u, ktoré bude už budúcu sezónu ,,10,,! Včas Vás budeme informovať o prípravách v prípade že na facebooku sa prihlásite na tomto odkaze 🙂

Váš Strachan TEAM